Solncevskaja Bratva - Schváleno

Солнцевская братва

3B9A03A5-1B5A-4C46-A45C-3C328C7F674D

Solncevská mafie neboli Solncevskaja Bratva je zločinecký syndikát označovaný za nejmocnější ruskou mafii. Skupina vznikla v 80. letech. Centrem jejich operací je Moskva, název solncevská je spojen s počátky na moskevském sídlišti (Solncevo), Kvůli její populaci nás rozdělily na skupiny které poslaly do dalších měst zrovna nást poslaly zde do Los Santos.

Tato mafie je především známa svojí brutalitou a tetováními
(Tetování a ruský organizovaný zločin - občanka vyrytá do kůže - investigace.cz)
mafiáni-foto

1dd28c5227f1ef13fb88e168c4a737e7
V 90. letech Solntsevskaja Bratva vyslala Vyacheslava Ivankova na Brighton Beach v New York a Michail Odenussa do Atlanty v Gruzii, aby tam převzal kontrolu nad ruskými davovými aktivitami. FBI však bylo upozorněno na přítomnost Ivankova a po dlouhém vyšetřování byl zatčen a odsouzen za vydírání, čímž se stal prvním zlodějem v právu, který byl ve Spojených státech odsouzen. Zatímco Ivankov nebyl tak úspěšný, jeho protějšek Odenussa ovládal ruský organizovaný zločin v Atlantě více než 20 let, přičemž se vyhnul stíhání. Odenussa pevně sevřela město a armáda zabijáků ho podpořila. Solntsevskaja také působí v Izraeli, primárně ji používá jako základnu pro praní peněz.

Organizace je rovněž zapojena do mezinárodního obchodu s kokainem a mají vazby na kolumbijské drogové kartely zprostředkované klanem Cuntrera-Caruana Mafia.

Nováček se svlékne do spodního prádla, tak aby mu šli vidět jeho tetování.Protože každé tetovaní znamená nějaký čin který člověk udělal. Poté jde do místnosti. V místnosti sedí Pakhan který sedí jako první, za ním jsou položené další 3 židle, na kterých sedí pravé ruky(TWO SPIES) Pakhana.

Poté se ho Pakhan zeptá, zda hvězdy, které bude mít pod rameny, bude nosit hrdě. Poté se rozhlídne na své pobočníky a ti kývnutím odsouhlasí očištění jeho duše. Nováček prohlásí: " U minja niet mátěri, já živu v zákoně, já v pavarovskum zákonu žil, vždy budu žit "

Solncevskaja Bratva je už od svého začátku v Rusku distributor drog, hlavně kokainu a dále přeprodávání ostatních drog.
648-kokain

|La Fuente Blanca/Ranč|

• Zámky
  • Garáž
  • Bossmenu
  • Sklad
  • Převlikárna

|Bahama Mamas/Klub|

• Zámky
  • Garáž
  • Sklad na jídlo a pití např items
  • Převlikárna

Sklad na zbraně:
+Propojit ho a by byl waypoint někde na sídlu.

Pakhan - zván BOSS/Kmotr má nejvyšší slovo, řídí vše především chod rodiny, Kontroluje ostatní.
Two Spies - zván Pravá ruka Pakhana stará se o všechny členy, určuje chod rodiny společně s Pakhanem.
Brigadier- zván Avtoritet “autorita” je kapitán zodpovědný za Bratoky a za nový členy a dává úkoly.
Bratok: zván Patsan/Brodyaga, zjištujě informace, respektuje vyšší postavení rodiny a dělá vše za ostatní. Něco jako “poskok” a je to “nováček”.
Shestyorka: Spojenec mafie,

Pakhan - Leonid Zuykov (Atlimiter)
Two Spies - Yakov Zuykov (Qwee)
Two Spies - Pyotr Alexejev (Snigis)
Two Spies - Artem Alexejev (NeathCz)
Brigadier - IC Vyřeší
Bratok - IC Vyřeší

IC Část/Pro Adminy

• ty zámky,sklady,job,bossmenu propojit Bahama job s Bratvou.

• Byli by jsme rádi kdyby se nám přidala nějaká ta droga(Kterou by jsme prodávaly dál a někdo by pro nás dělal a braly by jsme si ze zisku nějaké %)

4 Likes

+1 very nice

3 Likes

Hoši nehádejte se, jde jen o frakci. Nikdo nežádá o celý město. :slight_smile:

1 Like

Ještě menší dodatek k této frakci. Pakhan, neboli kmotr by byla ještě IC moje manželka, která by mě zastupovala. Pokud by to byl problém, tak nemám problém jí dát menší pozici ve frakci.

1 Like

Já jenom napsal svůj názor na který mám právo on začal psát :slight_smile:

K tomu přijímaní nových členů tak takhle by se to RPilo YouTube

1 Like

Ruská mafie co vlastní veškerý majetek v Los Santos ty kokos. “TOP” borci :slight_smile:

Veškerý majetek? :rofl: Bahama a Sídlo ppči a celé město :rofl:

1 Like

Ty tu hlavně píšeš jak celé město a to chceme jen klub který má být používaný aby se označoval jako legal a my se za něj schovávaly :slight_smile: a potom sídlo. A ty si do frakce napíšeš že chceš Brabuse G a C63, Jentak najednou budeš nejbohatší ve městě a jentak najednou máš Brabuse G neomezený limit to samé C63 jentak ze dne na den, první si hajti svoji žádost a potom ostatních “TOP”.

2 Likes

Hezký ještě něco dalšího na srdíčku basic klub. A ty se tu kvůli tomu hádáš úplně zbytečně jen kvůli nějakému klubu že chceme a ty stím máš hned problém to je jak auta do frakce. A ted si mažeš komentáře aby jsi nebyl za toho který se hádal CLAP

2 Likes

:white_check_mark: SCHVÁLENO

• podnik Bahama
  • nelegal RP
  • jinak nic
3 Likes